top of page

АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК В ОТЕЛЯХ

Віддаєте перевагу активному відпочинку - в сучасних готелях Вам не дадуть занудьгувати. Отримати заряд бадьорості і гарного настрою допоможуть такі розваги:

Бочча (boccia) - гра, що зародилася ще в Стародавній Греції. Грають дві команди (2-6 гравців). У кожної - свій колір м'ячів. Білий називається метою і укладається у самого краю поля. Гравець будь-яким доступним йому способом намагається кинути важкий шкіряну кулю так, щоб він ближче ліг до мети. І так до останнього кидка. Після цього підраховуються очки. Виграє та команда, яка більше згрупує своїх метальних знарядь біля мети.

Дартс (darts) - гра на влучність, в якій потрібно метати короткі оперення дротики в мішень на стіні.

Сквош (squash) - близький родич тенісу, два гравця відбивають ракетками м'яч в стіну, намагаючись, щоб суперник не міг парирувати удар.
Квадроцикл (quad bike) - невеликий чотириколісний мотоцикл підвищеної прохідності і стійкості.

«Банан» (banana) катання на великий надувному човні у формі банана, прив'язаною до катера. Учасники катання сідають на «банан» верхом.
«Гамбургер» (hamburger) - катання на великому надувному колесі, прив'язаному до катера.
Снорклинг (snorkeling) - підводне плавання з аквалангом.
Дайвінг (diving) - занурення з аквалангом.
Рафтинг (rafting) - сплав по річках, на надувному гумовому човні.
Каяк (kayak) - те саме, що і байдарка: вузька легка і маневрена спортивна човен, закрита зверху, з дволопатеве (двостороннім) веслом.

Каное (canoe) - вузька і легка спортивна човен; від каяка відрізняється тим, що не закриті зверху, і гребля здійснюється веслом з одного лопаттю поперемінно з лівого і правого борту.
Аквааеробіка (aquagym) - виконання різних вправ у воді під музику з елементами плавання, гімнастики, розтяжки.
Пілатес (pilates) - гімнастика, включає елементи йоги, східних бойових мистецтв, медитації, розтяжку, вправи на гнучкість і рівновагу.

Надіслати заявку на прорахунок туру Вашої мрії

Популярні напрямки

Де відпочити?

bottom of page