top of page

ПОЗНАЧЕННЯ НА АВІАКВИТКИ

Тут ви можете ознайомитися з позначеннями в авіаквитках.
Р - перший клас покращений. Зазвичай надається на літаках Boeing 777-200. До послуг пасажирів супутникові телефони, індивідуальні телемонітори і спальні місця.
F - перший клас.
А - перший клас зі знижкою. Авіакомпанії мають базові тарифи на виконувані ними рейси, які вони можуть знижувати, якщо їм це вигідно в якийсь період часу.
J - бізнес-клас покращений. Пасажиру надається місце в салоні з більш просторими кріслами, меню відрізняється великим вибором страв, надаються розваги (наприклад, комп'ютерні ігри).
С - бізнес-клас.

D - бізнес-клас зі знижкою.
W - економ клас покращений. Відстань між рядами трохи більше, ніж в звичайному економічному класі.
К, S - економ клас з фіксованими тарифами. На такі квитки ніякі знижки не передбачені.
В, Н, L, M, Q, Т, V, Y - економ клас зі знижкою.
Авіакомпанії можуть вводити обмеження на бронювання квитків (за часом замовлення, кількості квитків). У цьому випадку використовується код G.

Тип наданого харчування вказується літерами або малюнками: В або чашка - сніданок; L, D або схрещені вилка і ніж - гарячий обід або вечерю; S - холодні закуски; Х - багаторазове харчування.
Якщо в розкладі значиться літера M, то під час польоту пасажирам буде показаний повнометражний фільм, літера F - короткометражний.

Норми безкоштовного провозу багажу: економ клас - 20 кг; бізнес клас - 30 кг; перший клас - 40 кг. Врахуйте, що вага безкоштовного провозу багажу дається на одного пасажира. Якщо Ви подорожуєте сім'єю і у Вас всього одну валізу, але його вага перевищує «вага на одну людину», то це буде «понаднорматив» і Вам доведеться доплатити.

Надіслати заявку на прорахунок туру Вашої мрії

Популярні напрямки

Де відпочити?

bottom of page