top of page

Про країну

Франція приваблює туристів з усього світу своїми блакитними пляжами, гірськолижними курортами французьких Альп. Це батьківщина любові і центр європейської моди і культури. Омивається Середземним морем, Атлантичним океаном, Північним морем, а також протокою Ла-Манш. Офіційна мова Французький. Офіційна валюта - євро. Гроші краще обмінювати в Україні, тому як тут банки беруть комісію за обмін.

Сезонність відпочинку:

Пляжний сезон з середини липня і до середини вересня. У цей період води океану і Лазурного берега прогріваються до +26 градусів. Гірськолижний сезон в Альпах з середини грудня і до кінця березня. Сезон розпродажів проходить два рази на рік. Влітку з кінця липня, а взимку в період католицького Різдва. В середньому, їх тривалість близько 5 тижнів.

Візовий режим:

Діє безвізовий режим з 11 червня 2017 року. Ви зможете перебувати в країнах ЄС протягом 90 днів протягом 6 місяців. Документи: закордонний паспорт (обов'язково біометричний, якщо звичайний, необхідно заздалегідь відкривати візу в посольстві, термін дії не менше 3 місяці після дати виїзду); зворотний квиток; документи, що підтверджують платоспроможність (довідка з банку про стан рахунку, дорожні чеки); страховка (покриття ризиків на суму 30000 євро).

Етикет і особливості країни:

Звертатися прийнято «Мсьє / Мадам», а в ресторанах «Мадемуазель / Гарсон». У французькій кухні користуватися ножем потрібно мінімально. Перебуваючи у Франції, жінкам не прийнято поправляти макіяж, а чоловікам розчісуватися в громадських місцях.

Национальная кухня:

Неможливо уявити традиційну кухню без жаб'ячих лапок, за смаком нагадують курчати, і равликів, які подаються в часниковому соусі. Кок-а-вин - курча або півень, приготований в червоному вині. Дуже популярні тут риба і морепродукти - устриці, креветки, лангусти, морські гребінці, їжаки - все це подається з незвичайно смачним соусом.

Интересные места к посещению:

Найбільш відвідуваним місцем у Франції є Ейфелева Вежа і Собор Паризької Богоматері. Найвідоміший парк розваг - Діснейленд, атракціони на будь-який смак. Єлисейські поля - побачите красиву і престижну вулицю світу, модні бутики і ресторани. Тут же можна відвідати Тріумфальну Арку. Одним з найкрасивіших історичних місць Франції, є палацово-парковий ансамбль Версаль.

Що привезти:

Вино, якщо міцніше, то коньяк. Хороше вино має зелену етикетку на пробці і глибоке дно. Обов'язково виберіть на свій смак сир, вибір тут величезний. У дьюті фрі у Франції можна придбати духи і косметику, тут буде трохи дешевше, ніж в торгових центрах. Брендові речі по величезним знижкам в період розпродажів.

bottom of page