top of page

Кращі пропозиції щодо курортів

Про країну

Індія - це пустелі і джунглі, яскраві враження і незабутні емоції. Омивається Бенгальською затокою на Сході, а на заході Аравійським морем. Офіційна мова Хінді, а англійська допоміжний мову. Офіційна валюта - індійська рупія. З собою краще взяти долари. При обміні на місцеву валюту просите дрібні купюри, щоб у Вас не виникли проблеми зі здачею. Розплатитися банківською карткою, Ви зможете вкрай мало в яких місцях.

Сезонність відпочинку:

Купальний сезон круглий рік - середня температура води 28 градусів. Туристичний сезон починається з кінця жовтня і триває до травневих свят. Сезон дощів тут з травня і до вересня. Найбільші опади припадають на липень і серпень. Ціни на цей період найнижче.

Візовий режим:

Для поїздки заздалегідь необхідно оформити електронну візу, не пізніше ніж за 4 дні до подорожі. Вартість 60 доларів. Термін перебування - 60 днів з моменту приїзду в країну (з можливістю дворазового в'їзду протягом 120 днів). На паспортному контролі необхідно мати роздруковану електронну візу. Документи: закордонний паспорт (термін дії не менше 6 місяців); кольорова фотографія туриста; анкета; бронь готелю; страховка; авіаквитки.

Етикет і особливості країни:

Індія країна досить бідна, тому рекомендуємо Вам стежити за своїми речами і взуттям. У різних регіонах Ви зустрінете багато маленьких жебраків, але гроші їм давати небажано, краще роздати цукерки або солодощі. У цій країні прийнято торгуватися завжди і скрізь. Не їжте, не передавайте, а також не беріть речі лівою рукою. В Індії ця рука вважається нечистою.

Национальная кухня:

Популярний напій в Індії це чай. Цікавий індійський алкогольний напій «Фенні» на основі плодів кешью і соку кокосової пальми. «Кульфі» - національне морозиво з фісташками, шафраном і кардамоном. Курчата «Тандурі» припадають до душі людям усього світу. Радимо спробувати рибні страви - «Дахи маач» і креветки з каррі і кокосом.

Интересные места к посещению:

Головною визначною пам'яткою Індії є Тадж Махал. Це мармуровий палац з розкішною архітектурою, прикрашений дорогоцінним камінням. Побачити справжнє життя Індії можна відвідавши Дхараві - район нетрів. Популярністю користується Керала - ланцюг мальовничих лагун і озер. Тут багато плавучих будинків, які з радістю приймуть будь-якого мандрівника.

Що привезти:

Індійська шовкова і бавовняна одяг відома всьому світу. Тут Ви зможете купити самий високоякісний кашемір в світі - пашміну. Щоб перевірити натуральність, протягніть пашміну через кільце. Обов'язково привезіть з Індії - чай. Такий як продається в Індії Ви ніде не знайдете. Любителям міцних напоїв привезіть індійський ром «Олд Монк». А ще рекомендуємо взяти натуральне мило, скраби і іншу індійську косметику.

bottom of page