top of page

Кращі пропозиції щодо курортів

Про країну

Дивовижна Йорданія - це країна піщаних і кам'янистих пустель з зеленими оазисами, оточена невисокими горами і рівнинами. Це країна, де відбувалися основні Біблійні події. У Йорданії два моря - Мертве і Червоне. Офіційна мова Арабська, але тут широко використовується англійська мова. Офіційна валюта - йорданський динар. З собою краще брати долари, тут їх можна обміняти на місцеву валюту.

Сезонність відпочинку:

Найбільш сприятливим часом для відвідування Йорданії вважається весна і осінь, хоча туристичний сезон тут триває цілий рік. Влітку погода тут спекотна, на півночі країни температура + 34-37 градусів, а в районах Мертвого моря досягає 40 градусів. Але не забувайте, що вночі температура різко падає, тому для нічних екскурсій беріть теплі светри.

Візовий режим:

Візу можна отримати за 2-3 дні до вильоту в посольстві Йорданії в Києві, або оформити її по прибуттю в аеропорт. Вартість її становить 58 доларів і дійсна до 2-х місяців. Необхідні документи: закордонний паспорт (термін дії не менше 6 місяців з дня в'їзду в країну); авіаквитки; ваучер на проживання; страховка.

Етикет і особливості країни:

Тут не прийнято зловживати спиртним і розгулювати в нетверезому вигляді. Жінкам потрібно дотримуватися норм пристойності в одязі, щоб не викликати хвилювання місцевих жителів. А ще жінкам не можна сідати на переднє сидіння в машині, це вважається верхом непристойності.

Национальная кухня:

Популярною стравою є маклюба - піраміда димлячого рису, з кардамоном і родзинками, прикрашену зверху м'ясом, цибулею, цвітною капустою і травами. Скуштуйте арабську шаурму. Фарух - курча, приготований на рожні гриль, а також шиш тавук - гострий рубаний кебаб з курчати. З перших страв спробуйте м'ясний суп млухию. Національним блюдом з ягняти в Йорданії прийнято вважати Менсаф, яке подають на подушці з рису і смажених горіхів. Кунафа - незвичайний десерт з тіста і вершкового сиру, облитий сиропом.

Интересные места к посещению:

В першу чергу рушайте в Петра - величний рожеве місто, який називають восьмим чудом світу. Відвідайте марсіанську пустелю Ваді Рам, в якій знімають численні фільми про планету Марс. У цій країні Ви зможете не тільки побачити місце хрещення Ісуса Христа, але і зробити ритуал обмивання, Ще однією Християнської Святинею є Гора Нево. За переказами тут Мойсей вперше побачив обітовану землю.

Що привезти:

Келихи, різні фужери і глечики з красивого матового набатского скла. Різні горішки, лукум, а також чай і кава. Косметику, що має в складі продукти Мертвого моря. Купувати її радимо у великих торгових центрах. Золото в Йорданії має високу пробу.

bottom of page