top of page

ЧайTime в квітень. Spring is in the air

5 квітня 2018 р. в 14:31

Весна в цьому році, як справжня леді, спізнюється. Мабуть, хоче здатися нам в усій красі і у всій своїй красі, тому так довго вибирає найкращий плаття ніжних відтінків і духи з найбільш ароматних квітів.

Ну що ж, ми почекаємо весну, раз в цьому році їй потрібно більше часу, щоб зібратися. Впевнені, що вона готує для нас щось незвичайне і неймовірно красиве! А поки ми чекаємо її ефектної появи, приходьте в DIZZY travel на квітневі зустрічі ЧайTime, де вас чекає справжня резиденція весни! Весняні рослини, щебет птахів, красиві десерти, незвичайні весняні подарунки і прикраси - ми зробимо все, щоб весна стала ближче і відчутнішим!

І, звичайно, ми розповімо і покажемо, чим відрізняється весна в різних куточках світу. Приходьте - ми приготували багато корисної і свіжої інформації про такі країни, як: Таїланд, Греція, Йорданія, Бразилія, Куба, Чорногорія, Іспанія і ОАЕ. Готуйте питання і готуйтеся насолоджуватися навесні на наших душевних зустрічах!

Свежие новости

Ольга Харко

 

Весна - найпрекрасніша і чарівна пора, коли оживає природа, гріє ласкаве сонечко, радісно щебечуть птахи на гілках, все навколо зеленіє і цвіте!

«Це час, коли хочеться жити, любити і творити. Ну як може не надихати спів птахів, перші квітневі квіти, запахи і неймовірні кольори, за якими ми так нудьгували всю зиму? »

З весною в душі!

Весна в кожній країні особлива. І до наших квітневим зустрічам ми підготували для вас включення з різних країн, щоб разом подивитися, яка ж вона в інших куточках світу. Ви дізнаєтеся про весняну температурі повітря і води на курортах, про те, наскільки там вже тепло і зелено, і чим особливо приємна весна в кожному конкретному місці. Адже весна - найкращий час для екскурсій, це час цвітіння і буяння фарб, а ще - особливий комфорт, адже в цей період на популярних курортах менше людей.

Що ще прекрасного навесні в різних країнах?

  • Наприклад, в Таїланді вас чекає новий урожай майже всіх тропічних фруктів, які як раз пристигаючі до весни, і Сонгкран - тайський Новий рік.

  • У Греції весна - це період буйного цвітіння, тому пейзажі тут просто незабутні! А ще сюди варто поїхати на свято Пасхи - його тут відзначають з особливим розмахом. Наприклад, на Санторіні на дахах і біля будинків ставлять ліхтарики і свічки.

  • Весна - найприємніше час для відвідування Йорданії, адже в цей період тут немає спеки. Тому можна буде з комфортом і без натовпів туристів відвідати Петру і побачити марсіанські пейзажі Ваді-Рам.

  • У Бразилії весна - ідеальний час для того, щоб відвідати тропічні ліси або відправитися на сафарі в каньйони Ігуасу, де вас чекають приголомшливі водоспади.

  • Кубинська весна підкорить ідеальними умовами для дайвінгу, віндсерфінгу і найбільш насичених екскурсійних турів.

  • А в Чорногорії навесні можна відвідати найрізноманітніші фестивалі та інші цікаві заходи, наприклад, 5-кілометровий плавальний марафон, міжнародну велогонку, HAPS - Квітневий театральний фестиваль, Міжнародний музичний фестиваль «A Tempo» і багато-багато іншого.

  • В ОАЕ весна теж насичена і цікава. У вас точно не буде часу нудьгувати, хоча б тому що вас чекають: шоу Disney On Ice - Passport to Adventure, виставка World Art Dubai 2018, «Ромео і Джульєтта» в Дубайської опері, вітрильна регата Al Gaffal.

bottom of page