top of page
СТРАХОВАНИЕ

СТРАХОВАНИЕ

ОБЯЗАТЕЛЬНАЯ ЧАСТЬ ПОДГОТОВКИ К БОЛЬШИНСТВУ ПУТЕШЕСТВИЙ

ВИЗОВАЯ ПОДДЕРЖКА

ВИЗОВАЯ ПОДДЕРЖКА

ПОМОЩЬ В ОФОРМЛЕНИИ ДОКУМЕНТОВ

АВИАБИЛЕТЫ

АВИАБИЛЕТЫ

ПОИСК ДЕШЁВЫХ АВИОБИЛЕТОВ В УКРАИНЕ И СТРАНАХ СНГ

ИНДИВИДУАЛЬНЫЙ ТРАНСФЕР

ИНДИВИДУАЛЬНЫЙ ТРАНСФЕР

ВСТРЕЧА ЗАКАЗЧИКА В УКАЗАННОЕ ВРЕМЯ

MICE

MICE

МЫ ВОЗЬМЁМ НА СЕБЯ РЕШЕНИЕ ВСЕХ ОРГАНИЗАЦИОННЫХ ВОПРОСОВ.

ПОДАРОЧНЫЕ СЕРТИФИКАТЫ

ПОДАРОЧНЫЕ СЕРТИФИКАТЫ

ПОДАРИТЕ ДОРОГИМ ДЛЯ ВАС ЛЮДЯМ ПУТЕШЕСТВИЕ

Візьмемо на себе вирішення всіх організаційних питань

Про послугу

Потрібно відправити співробітника у відрядження або організувати візит партнерів? Зверніться до нас ми візьмемо на себе вирішення всіх організаційних питань.

Meetings или деловые встречи

Доверяя нам организацию деловых встреч с партнёрами и заказчиками, Вы обращаетесь к профессионалам, обладающим всеми ресурсами и опытом для подготовки таких встреч на самом высоком уровне.

Incentive

Заохочувальні тури для співробітників або клієнтів стимулюють персонал до активної роботи і більш творчому підходу, а партнерів компанії - до формування більш довірчих відносин з Вами. Наші багаторічні напрацювання в розвитку внутрішніх і міжнародних туристичних напрямків дозволяють запропонувати Вам найцікавіші і вигідні варіанти для проведення інсентіва.

Conference

Конференція, семінар, презентація або ворк-шоп, в Україні або за кордоном, незалежно від кількості учасників, в будь-якій індустрії, формату, який потрібен саме Вам, ми можемо організувати для Вас діловий захід з урахуванням його специфіки, Ваших побажань і наших великих можливостей .

Events

Корпоративний Новий Рік, дні народження та ювілеї компаній, спортивні або культурні заходи - ми подбаємо про всі нюанси і деталі Вашого проекту. Ви можете довірити нам вибір місця його проведення, художнє і музичне оформлення, вибір артистів і меню, розробку всього сценарію, підбір реквізиту, транспортну підтримку, закупівлю призів і подарунків.

Не варто применшувати важливість ділового туризму. Саме на таких заходах існує можливість укладення вигідних контрактів, налагодження партнерських відносин і довготривалої співпраці.

популярні напрямки

Якорь 1
bottom of page