СТРАХОВАНИЕ

СТРАХОВАНИЕ

ОБЯЗАТЕЛЬНАЯ ЧАСТЬ ПОДГОТОВКИ К БОЛЬШИНСТВУ ПУТЕШЕСТВИЙ

ВИЗОВАЯ ПОДДЕРЖКА

ВИЗОВАЯ ПОДДЕРЖКА

ПОМОЩЬ В ОФОРМЛЕНИИ ДОКУМЕНТОВ

АВИАБИЛЕТЫ

АВИАБИЛЕТЫ

ПОИСК ДЕШЁВЫХ АВИОБИЛЕТОВ В УКРАИНЕ И СТРАНАХ СНГ

ИНДИВИДУАЛЬНЫЙ ТРАНСФЕР

ИНДИВИДУАЛЬНЫЙ ТРАНСФЕР

ВСТРЕЧА ЗАКАЗЧИКА В УКАЗАННОЕ ВРЕМЯ

MICE

MICE

МЫ ВОЗЬМЁМ НА СЕБЯ РЕШЕНИЕ ВСЕХ ОРГАНИЗАЦИОННЫХ ВОПРОСОВ.

ПОДАРОЧНЫЕ СЕРТИФИКАТЫ

ПОДАРОЧНЫЕ СЕРТИФИКАТЫ

ПОДАРИТЕ ДОРОГИМ ДЛЯ ВАС ЛЮДЯМ ПУТЕШЕСТВИЕ

Про послугу

Потрібно відправити співробітника у відрядження або організувати візит партнерів? Зверніться до нас ми візьмемо на себе вирішення всіх організаційних питань.

Meetings или деловые встречи

Доверяя нам организацию деловых встреч с партнёрами и заказчиками, Вы обращаетесь к профессионалам, обладающим всеми ресурсами и опытом для подготовки таких встреч на самом высоком уровне.

Incentive

Заохочувальні тури для співробітників або клієнтів стимулюють персонал до активної роботи і більш творчому підходу, а партнерів компанії - до формування більш довірчих відносин з Вами. Наші багаторічні напрацювання в розвитку внутрішніх і міжнародних туристичних напрямків дозволяють запропонувати Вам найцікавіші і вигідні варіанти для проведення інсентіва.

Conference

Конференція, семінар, презентація або ворк-шоп, в Україні або за кордоном, незалежно від кількості учасників, в будь-якій індустрії, формату, який потрібен саме Вам, ми можемо організувати для Вас діловий захід з урахуванням його специфіки, Ваших побажань і наших великих можливостей .

Events

Корпоративний Новий Рік, дні народження та ювілеї компаній, спортивні або культурні заходи - ми подбаємо про всі нюанси і деталі Вашого проекту. Ви можете довірити нам вибір місця його проведення, художнє і музичне оформлення, вибір артистів і меню, розробку всього сценарію, підбір реквізиту, транспортну підтримку, закупівлю призів і подарунків.

Не варто применшувати важливість ділового туризму. Саме на таких заходах існує можливість укладення вигідних контрактів, налагодження партнерських відносин і довготривалої співпраці.

популярні напрямки

 

© 2021 DIZZY travel. Всі права захищені.