top of page

Якщо Ви не любите сидіти на одному місці, цікавитеся історією та визначними пам'ятками, то екскурсійні тури саме те, що Вам потрібно. Ви обов'язково дізнаєтеся багато нового і цікавого для себе, і у Вашій пам'яті залишаться незабутні спогади про подорож.

ВЕСІЛЬНІ ТУРИ

Довірте організацію турів професіоналам, неважливо, чи віддаєте перевагу Ви усамітненню або весільній церемонії з родичами.

СПЕЦПРОПОЗИЦИІ

Повний список акцій і вигідних пропозицій від туристичних операторів, що дозволяє значно заощадити гроші на відпочинку. Поспішайте! Час акцій і кількість пропозицій з подарунками та знижками завжди обмежена. Вибирайте цікавить Вас пропозицію і бронюйте по телефону.

ДЕТАЛЬНІШЕ

VIP-ВІДПОЧИНОК

До Ваших послуг будуть індивідуальні гіди, чудові яхти, ексклюзивні ресторани. Ви опинитеся в світі, де передбачені навіть ті дрібниці, про які ви б не подумали.

Week-End тури

Чи принесе Вам велике задоволення і залишить найкращі враження. Такі тури спочатку були придумані для ділових людей, у яких немає часу на повноцінну відпустку. Зараз же тури вихідного дня актуальні, як для любителів екскурсійного та пляжного відпочинку, так і для любителів шопінгу.

Гірськолижні тури

Спеціально для любителів активного і комфортного зимового відпочинку DIZZY travel підготував серію гірськолижних турів на найцікавіші гірські курорти!

 

Гірськолижні тури DIZZY travel - прекрасна можливість активно і весело відпочити на кращих гірських курортах Європи!

Тури по Україні

Приїжджаючи на відпочинок в Україну, Ви будете приємно здивовані різноманітністю прекрасних місць в яких Вам потрібно обов'язково побувати. Відпочинок в Україні - це тури з ніжним Чорним морем і з величними вершинами Карпатських гір. Це відпочинок в казковій країні, щедро обдарованої природою та історією.

Круїзи

Тільки уявіть ... розкішний білий лайнер розсікає водну гладь, пропливаючи вздовж приголомшливих пейзажів Норвезьких фіордів, а Ви сидите на палубі, милуючись західним сонцем і насолоджуючись смаком приготованого спеціально для Вас коктейлю.

bottom of page