top of page

Венеція вводить плату за в'їзд в історичний центр міста


Новий податок буде входити у вартість авіа - і залізничних квитків, а також в ціну круїзів та проїзду у громадському транспорті, в тому числі таксі.


Комунальна рада Венеції погодила введення з 1 травня плати за в'їзд в історичний центр міста.  Член ради Джованні Джусто пояснив, що оплата в'їзду «покликана заохотити розвиток цивілізованого туризму» передає  Уніан .


Отримані від збору гроші підуть, зокрема, на прибирання сміття, яке залишають приїжджі. «1 травня в'їзна плата буде введена, а потім як мінімум протягом року ми будемо уважно стежити за результатами цього експерименту. Якщо він доведе ефективність даної міри, ми підемо далі і введемо диференційовану плату», - розповів чиновник. За словами Джусто, спочатку планується стягувати з туристів по 3 євро. Якщо справа дійде до диференційованого збору, він не буде перевищувати 10 євро.


Передбачається, що новий податок буде входити у вартість авіа - і залізничних квитків, а також в ціну круїзів та проїзду у громадському транспорті, в тому числі таксі. Від сплати в'їзного збору звільнять всіх жителів області Венето, а також уродженців Венеції, які проживають в інших місцях. Для туристів, відпочиваючих у Венето, буде передбачена 50% знижка. В цілому знижку отримають 22 категорії пільговиків.


#Італія #Венеція

11 переглядів

Bình luận


bottom of page