top of page

Вільнюс. В гостях у казки


«Немає казок краще за ті, що створює саме життя»,  Ганс Х. Андерсен

Казки… Ними ми зачитувались в дитинстві, мріючи якщо не про принца на білому коні, то точно про чарівну паличку як у Гаррі Поттера, потаємний вихід через шафу в іншу країну, як у «Хроніках Нарнії» чи чарівну лампу з джином, як в Аладіна. Саме зі словом «казка» ми пов’язуємо найкрасивіші моменти нашого життя. І саме казкового настрою і справжніх чудес ми так чекаємо на новорічні свята.  Правда?


Ми в Join UP! дуже хочемо, щоб у вашому житті було якомога більше казковим подій. А ще ми точно знаємо, що казки до нас приходять тільки тоді, коли ми щиро віримо в дива і готові докласти трошечки зусиль для того, щоб вони ставались з нами і дорогими нам людьми. І ми вже зробили все, щоб вже найближчими днями ви могли опинитись в зимовій казці. Вам залишилось лише обрати тур і поринути в чарівні пригоди у Вільнюсі!

 

Подорож до Вільнюса з DIZZY travel:

 • Вильоти щодня! Зручний переліт за індивідуальним побажанням туристів літаками різних авіакомпаній і в зручний час.

 • Хороший вибір готелів, розрахованих на будь-який бюджет.

 1. Вихідні у Вільнюсі

 2. Балтійський шлях

 3. Рига – Вільнюс – Тракай – Прага

 • Просто неймовірні тури на Новий рік і Різдво!

 • Три столиці Балтії із заїздами 30.12.2018 та 02.01.2019

 • Новорічній Балтійський шлях із заїздами 30.12.2018 та 02.01.2019

 


 

Казка про подорож до Вільнюсу


У Вільнюсі, столиці Литви, на вас чекає дійсно багато казок. І ось кілька з них:

 • Магія старого міста. Коли ви гулятимете тут, вам буде здаватись, що саме з Вільнюсу змальовували теплі та чарівні пейзажі для казок – таке тут все красиве і миле. Не забудьте також відвідати хоча б кілька з 60-ти музеїв міста, замок Гедиміна, Кафедральну площу, університет Вільнюса, ратушу і Ратушну площу.

 • Чарівні камінці. У Вільнюсі ви знайдете багато місцевих цікавинок, які неодмінно захочете придбати. Тут і вироби з дерева та кераміки, бальзами та настоянки… Але найбільш захоплива і популярна річ – це прикраси з бурштину. Краса!

 • Горщик, не вари! Литовська кухня дуже смачна. Але ми впевнені, що вашими фаворитами стануть «цепеліни» – картопляні зрази з різними начинками. З сиром, запашними грибочками, м’ясом… А якщо ще додати соусів – то просто неймовірна смакота! На нашу думку, найкращі «цепеліни» готують у закладах Вільнюса у Старому місті, тому не оминайте їх та зайдіть на ситний та смачний обід.

 • Новорічна магія. На період свят це місто ну зовсім зачаровує. Гірлянди і вогники, прикрашені вітрини, скульптури, ялинки – Вільнюс стає ще затишнішим і невимовно красивим. Тож не забудьте фотоапарат!


Не забувайте, що до казки всього кілька кліків, та бронюйте подорож до Вільнюса разом з DIZZY travel

#Літва

15 переглядів
bottom of page