top of page

В аеропорту "Бориспіль" запрацював новий коридор для швидкого обслуговування пасажирів

Коридор розташований в терміналі D.

Міжнародний аеропорт "Бориспіль" у партнерстві з компанією Visa відкрили новий коридор Fast Track для прискореного обслуговування пасажирів у терміналі D.


Про це повідомила прес-служба аеропорту.


Зазначається, що коридор оснащений елементами сучасної візуальної навігації та автоматизованою системою валідації, розробленими з урахуванням особливостей пересування пасажирів в аеропорту та сценаріїв їх проходження через пункти контролю.


Перевагами ж Fast Track є значне скорочення часу на проходження всіх обов'язкових процедур перед вильотом і після прильоту: реєстрація, оформлення багажу і проходження контролю авіабезпеки буде відбуватися значно швидше.


Крім того, діти віком до 12 років у супроводі батьків можуть скористатися коридором Fast Track без додаткової оплати.


Також прес-служба повідомила, що власники преміальних карт Visa Signature, Visa Infinite і Visa Platinum Business можуть скористатися коридором Fast Track безкоштовно.


Робота аеропорту "Бориспіль" в сезон відпусток

З 23 червня 2021 року аеропорт "Бориспіль" відкрив всі п'ять входів / виходів в термінал D для обслуговування збільшеної кількості пасажирів в сезон відпусток і літніх подорожей.


Водночас "Укравтодор" обмежив рух по дорозі від Києва в напрямку "Борисполя" з 23 червня по 20 серпня - в самий розпал сезону відпусток. А тому пасажирам настійно рекомендують виїжджати в аеропорт заздалегідь.

14 переглядів

Comments


bottom of page