top of page

Названо кращі готелі Туреччини з системою all inclusive

Шість з 25 кращих готелів з системою «все включено» в Європі виявилися турецькими за підсумками опитування серед кількох мільйонів респондентівГотель Otium Seven Seas в стародавньому портовому місті Сіде визнаний кращим готелем в Туреччині, що працює за системою «все включено». До такого висновку дійшли експерти німецького туристичного онлайн-видання Travel Book.


За підсумками опитування «25 кращих готелів з системою all inclusive» в Європі, проведеного виданням серед кількох мільйонів респондентів, шість з 25 обраних читачами готелів виявилися турецькими. У рейтингу також опинилися Sherwood Dreams Resort в Белеку, Xanadu Island в Бодрумі та Sirene Belek Hotel.


Президент робочої групи з туризму Анталії Реджеп Явуз заявив, що Туреччина - найпотужніша країна в Європі, яка працює за системою «все включено», а курортне місто Анталья є в цьому сенсі найважливішим напрямком в світі.


У список також увійшли місця відпочинку з Франції, Португалії, Іспанії, Чорногорії, Італії та Кіпру.
27 травня в Туреччині розповіли про зміни в системі «все включено». Йдеться про нововведення, яке запроваджено в більшості готелів, - заборону відпочивальникам самим накладати собі їжу, за них тепер це роблять офіціанти. За словами мера турецького міста Бодрума Ахмета Араса, обмеження можуть зберегтися і після пандемії коронавіруса. Однак мова про те, що готелі Туреччини відмовляться від all inclusive, не йде. Спекуляції на тему скасування системи виникають практично щороку, проте ця інформація кожного разу не знаходить підтверджень. Так, в травні 2020 року міністр культури і туризму Туреччини Мехмет Нурі Ерсой в інтерв'ю ТАСС повідомив про неможливість скасування систем «все включено» і «шведський стіл» в країні в принципі.
26 переглядів
bottom of page