top of page

Україна може збільшити кількість чартерів до Туреччин

Прем'єр підкреслив, що необхідно розробити шляхи активізації взаємовигідного співробітництва з Туреччиною.


Прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив відповідним відомствам опрацювати питання про можливість збільшення регулярних і чартерних рейсів між Україною і Туреччиною і розглянути шляхи спрощення системи відвідування України вакцинованими громадянами Туреччини.


Як повідомляє прес-служба уряду, таке доручення Шмигаль дав за підсумками наради з розвитку двостороннього співробітництва з Туреччиною у сфері туризму.


Прем'єр-міністр підкреслив, що необхідно розробити шляхи активізації взаємовигідного співробітництва з Туреччиною у сфері туризму, зокрема, розширити морське та авіаційне сполучення.

"Українці входять до списку найчисленніших туристів в Туреччині, і географія їх відпочинку постійно розширюється. Тому ми повинні розглянути можливість розширення повідомлення, в тому числі організувати додаткові рейси на популярних маршрутах у вихідні, а також відкрити повідомлення з новими містами", - цитує Шмигаля прес-служба.

Також глава Уряду зазначив, що слід розробити сприятливі умови для залучення туристів з Турецької Республіки в Україну.


"Крім великих міст, варто розглянути можливість розвитку напрямків в санаторні курорти, які будуть цікаві для подорожей всією сім'єю", - сказав він.

Також учасники наради обговорили можливість взаємного визнання Україною та Туреччиною майбутніх сертифікатів здоров'я, які розробляються в Європейському Союзі. За словами прем'єр-міністра, це допоможе значно збільшити потік туристів між державами в період пандемії.


Що цьому передувало

Президент України Володимир Зеленський і президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган на початку квітня домовилися проаналізувати всі спірні моменти на шляху підписання Угоди про зону вільної торгівлі між країнами.

3 перегляди

Comentarios


bottom of page