top of page

SpaceX назвала ім'я першого туриста на МісяціПершим туристом на Місяці стане японський мільярдер Юсаку Маедзава


Глава компанії SpaceX Ілон Маск представив першого туриста, що буде відправлений у подорож навколо Місяця. Про це повідомляється в трансляції на сайті компанії.


Першим "космічним туристом" на Місяці виявився японський мільярдер Юсаку Маедзава, стан якого оцінюється 2,9 млрд. доларів. Він є засновником найбільшого онлайн-магазину Японії Zozotown.


Маедзава відмовився назвати суму за подорож до Місяця, але розповів, що вже зробив передоплату. Ілон Маск розповів, що сума "значна" і може вплинути на розробку ракети Big Falcon Rocket.


У компанії відзначили, що подорож триватиме близько тижня. Ракета з туристом повинна пролетіти на відстані 200 кілометрів від Місяця.

Lasting about a week, the journey will come as close as 125 miles to the Moon's surface before completing lunar and transit returning back to Earth. pic.twitter.com/1P4HSHxaNU

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що SpaceX запустила ракету Falcon 9 з десятьма супутниками. У компанії SpaceX розповіли, що відокремилася перша щабель опустилася на автоматичну платформу Just Read the Instructions в Тихому океані приблизно через 20 хвилин.

3 перегляди

Comments


bottom of page