top of page

Довідник туриста

КОРИСНЕ

Шановні мандрівники! У цих статтях ми хотіли б розповісти Вам про основні проблеми, з якими доводиться стикатися туристу під час відпочинку.

На придбаному квитку завжди знаходяться незрозумілі написи іноземною мовою, зокрема, якщо він з ним не знайомий. Спробуємо допомогти Вам у цьому питанні.

ПОЗНАЧЕННЯ  НА
АВІАКВИТКАХ
ПОЗНАЧЕННЯ  НА
АВІАКВИТКАХ

Якщо Ви плануєте зробити покупки в Європі, не забудьте повернути собі частину витрачених грошей за допомогою системи повернення податку на додану вартість іноземним туристам.

КУПІВЛІ TAX FREE

При замовленні будь-якого туру Ви можете зіткнутися з туристичними абревіатурами, прийнятими в міжнародному туризмі. У цій статті ми допоможемо Вам розібратися в них.

ПОЗНАЧЕННЯ У ОТЕЛЯХ

Віддаєте перевагу активному відпочинку? У сучасних готелях Вам не дадуть занудьгувати. Отримати заряд бадьорості і гарного настрою допоможуть розваги, представлені в цій статті.

АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК В ОТЕЛЯХ

При виборі місця відпочинку до уваги береться багато факторів. Хочете відпочити, але не знаєте, куди поїхати в цей період року? Наша стаття допоможе Вам визначитися.

Детальніше >
СЕЗОННІСТЬ ВІДПОЧИНКУ

У цій статті ми зібрали інформацію про найпопулярніші країнах, крім Європи, для відвідування яких досить мати лише закордонний паспорт.

ТОП-10 БЕЗВІЗОВИХ
КРАЇН
bottom of page