top of page

Про країну

Сейшели, розташовані в Індійському океані - це одне найкрасивіших місць в світі, райський куточок на землі. Офіційні мови - креольська, французька та англійська. Національна валюта - Сейшельські рупія. З собою краще брати долари. Тут можна буде ними розплатитися, але якусь частину все ж поміняйте на місцеву валюту. Обмін краще проводити в офіційних обмінних пунктах, в готелях і торгових центрах курс зазвичай не вигідний.

Сезонність відпочинку:

Відпочивати на цих островах можна цілий рік, температура повітря в середньому 28-35 градусів, а температура моря +27. Найсприятливішими місяцями для відпочинку вважаються квітень-травень і жовтень-грудень. Дощовим місяцем є січень, випадає найбільша кількість опадів.

Візовий режим:

Віза оформляється безкоштовно по прибуттю в країну. Термін перебування до 30 днів. При вильоті з Сейшелів Вам необхідно буде оплатити аеропортний збір в розмірі 40 доларів. Документи: закордонний паспорт (чинний на момент виїзду з країни); авіаквитки; ваучер; страховка.

Етикет і особливості країни:

Для безпечного пересування в стороні від пляжів, рекомендуємо взяти міцну, але легке взуття, тому як Ви можете наштовхнутися на уламки корала і магніту. Фотографувати місцевих жителів можна лише з їх дозволу. Не забудьте взяти з собою крем від комах, а також сонцезахисний крем з високим індексом захисту - сонце тут дуже пекуче.

Национальная кухня:

Спробуйте рис з рибою під назвою «Пвасон ек дири». Рибу-буржуа тут готують по-особливому. Скуштуйте крабів трулулу, яких подають по кілька штук під соусом. З морепродуктів ще варто спробувати восьминогів під соусом каррі «Зуріту». Цікаве блюдо курча каррі в кокосовому молоці, а також рагу з кажана. З напоїв спробуйте перебродив кокосовий сік «калу», а також настоянку лимонної м'яти «дитя зітронель».

Интересные места к посещению:

Національний парк Морн на острові Мае. Тут Ви зможете побачити вулканічні гори, покриті тропічним лісом, а на вершині гори Морне Бланка Ви зможете відвідати чайну плантацію і спробувати різні сорти чаю. Залив Срібний Берег на острові Ла-Діг. Взявши човен або яхту, тут можна відправитися в віддалену бухту Реюньон, в водах якої можна побачити велику різноманітність морських мешканців - дельфінів, морських котиків, китів. Приваблює туристів острів Фрегат, який раніше був притулком піратів. Тут же прогуляйтеся по тропічному лісі, де ростуть хлібні дерева, латання і капустяні пальми.

Що привезти:

Коко-де-мер (морської горіх або горіх пальми любові). Купуйте тільки в ліцензованих магазинах, які можуть надати дозвіл на вивезення. Коштує близько 200 доларів. З цих плодів виробляють і лікер. Підробки з пальм Сейшел. Прикраси з коралів.

bottom of page