top of page

СЕЗОННІСТЬ ВІДПОЧИНКУ

Хочете відпочити, але не знаєте, куди саме поїхати в цей період року? Наша стаття допоможе Вам визначитися.

Пляжний сезон

Осінь і весна - в Єгипті сонце круглий рік, але найкомфортніше восени і навесні, коли денний повітря + 25 / + 31 ° C, нічна середня температура + 22 ° C, а температура води - + 23 / + 26 ° C.

Осінь, зима, весна - Мальдіви, Домінікана, Індія, Йорданія, ОАЕ, Таїланд, Шрі-Ланка. Денна температура в ці часи року, коливається від + 28 / + 35 ° C, нічна середня температура + 22 ° C, а температура води - + 27 /             + 30 ° C.

Влітку найкомфортніше відпочивати на пляжах Європи і Туреччини. Денна температура коливається від + 25 / + 30 ° C, вночі середня температура + 18 ° C, а температура води - + 20 / + 26 ° C.

Екскурсійний сезон

Любителям рухомого відпочинку з освітньою метою, радимо відвідати Європу навесні (квітень - травень) і восени (вересень - жовтень). З цього списку випадає Іспанія і Греція. У цих країнах, милуватися красотами і дізнаватися нове можна і взимку.

Сезон шоп-турів

Найбільш вдалий період поїздки в Європу за покупками - кінець літа (сезонний розпродаж) і після різдвяних свят. Листопад - квітень, відмінна можливість відпочити і відновити гардероб в Туреччині, а в травні - вересні з задоволенням відвідайте ОАЕ.

Гірськолижний сезон

Основний період такого відпочинку випадає, на зимові місяці. Популярні напрямки: Австрія, Андорра, Болгарія, Італія, Словаччина, Туреччина, Україна (Карпати), Фінляндія, Франція, Швейцарія. Але існують і цілорічні курорти: в Австрії (Капрун і Зельден), в Швейцарії (Церматт), у Франції (Валь-д'Ізер, Ле-Дез-Альп), в Фінляндії (Вуокатті) і в Італії (Пассо Тонале).

Отправить заявку на просчет тура Вашей мечты

Популярні напрямки

Де відпочити?

bottom of page