top of page
ДОМІНІКАНА

Тури на відпочинок в Домінікану

У цю країну потрібно їхати за пляжами, якими століття назад захоплювався сам Колумб, середньовічними будівлями, спорудженими моторними колонізаторами, і ромом, ні в чому не поступається, а то і обганяє за своїми смаковими якостями кубинського конкурента. Любителям історії ні в якому разі не можна пропустити Санто-Домінго - домініканську столицю, стара частина якої добре збереглася і виглядає так, ніби їй досі править син знаменитого мореплавця Дієго Колумб.

Гарячі тури

e82927007056.png
580b57fbd9996e24bc43bb57.png

Про країну

Місце, де відчуваєш себе як вдома!

Є такі місця, в які потрапляєш і відразу розумієш - ось він будинок. Адже відчуття дому - це коли тобі затишно, комфортно, спокійно, а на душі - радісно. Все навколо робить тебе щасливим, умиротвореним. Вдома завжди добре і красиво. Саме тому всі, хто потрапляють в чарівну Домінікану, хочуть повернутися сюди знову, залишаючи в серці лише найтепліші та найприємніші спогади.

Відпочивайте з нами та Ви, безсумнівно, залишитеся задоволені.

13173039_1045896378822601_44608478742145

Ілона

+38 (063) 200 97 77

22713206_1482457741844137_19310524522441

Марія

+38 (068) 210  97 77

sub-1.png

Дайвінг

Поринайте в новий, чудовий світ!

Тільки тут любителі дайвінгу поринуть в справжній рай: коралові рифи, затонулі галеони, тропічні флора і фауна.
Домініканська республіка по праву вважається одним з кращих місць в світі для занять дайвінгом. Коралові рифи, підводні печери і затонулі судна - все це Ви можете побачити своїми очима. Хочете в повній мірі відчути колорит Домінікани - вирушайте на зустріч пригодам!

cocos_1.jpg

Кухня

Смачна і ситна екзотика!

Домініканська кухня об'єднує кулінарне мистецтво всіх культур, які залишили свій слід на цьому Карибському острові протягом усієї його історії. В основі харчування лежить рис, приготований різними способами (ЛОКРЕНУ, моро, з овочами і без, і ін.). Разом з тим, є страви, які народилися під впливом іспанської кухні, такі як санкочо - одна з варіацій косидо по-мадрідські, або асопао - різновид іспанської паельї. На домініканську кухню вплинули ліванська, французька, італійська та китайська кухні з усім своїм розмаїттям смаків, соусами, використанням великої кількості трав, овочів, фруктів. Все це глибоко проникло в кулінарні традиції домініканців.

Без названия 3.001.png

Культура

Самі запальні танці!

Домініканська республіка - екзотичний край, колиска запальних танцювальних ритмів, прекрасний зразок латиноамериканської культури з особливим життєвим устроєм, стародавньою історією та неповторною архітектурою. Майже все узбережжя Домінікани - один суцільний пляж. І який би з курортів Ви не обрали - всюди знайдете невеликий білий пісочок, найчистішу теплу воду і першокласний сервіс.

family.png

Відпочинок

Тропічне сонце, пальми і ласкавий океан - ось він рай!

Відпочинок під тропічним сонцем Домінікани сповнений задоволень і новизни. Гаї кокосових пальм уздовж багатокілометрових пляжів Пунта Кани, фешенебельні готелі курорту Кап Кана, білий кораловий пісок і коктейлі з тропічних фруктів на відпочинку в Бока Чика. І це далеко не все, чим може привабити цей дивовижний острів.

Без названия 3.001.png

Пляжі

Найкрасивіші місця для повного релаксу!

Домініканська республіка по праву вважається одним з кращих місць в світі для занять дайвінгом. Коралові рифи, підводні печери і затонулі судна - все це Ви можете побачити своїми очима. Хочете в повній мірі відчути колорит Домінікани - вирушайте на зустріч пригодам!

Без названия 3.001.png

Клуби

Нестримні веселощі цілий рік!

Для любителів руху подарує Вам величезну кількість дискотек і карнавалів. Весела і запальна атмосфера передається миттєво. Недарма меренге-національний танець країни- знають у всьому світі!

DIZZY travel TOP-100 BEST AGENCIES 2017-2018.png
DIZZY travel WINNER Join up
DIZZY travel ЗІРКА ЯКОСТІ.png TEZ tour
DIZZY travel Подяка.png
DIZZYtravel Tango travel
DIZZy travel
logo-coral-travel_edited.png
logo-anex-tour_edited.png
1024px-TUI.svg_edited.png
join_up_edited.png
pegas_edited.png
teztour_2_edited.png
tpg-logo2_edited.png
logo_akkord_tour_edited.png
bottom of page