top of page

Про країну

Мальдівські острови являють тропічний рай на землі з білими піщаними пляжами і кристально чистими водами Індійського океану. У цій країні не тільки екзотична природа, а й першокласні готелі і бунгало, розташовані прямо над водою. Офіційна мова діверхі, але в туристичних центрах говорять англійською. Офіційна валюта - руфія, однак, у всіх місцях приймають долари і кредитні карти.

Сезонність відпочинку:

У цю країну можна летіти відпочивати цілий рік. Середньорічна температура повітря 27-30 градусів, вода прогрівається від 23 до 28 градусів. Пік сезону на Мальдівах починається з кінця листопада і закінчується в середині квітня. Тому якщо Ви хочете весь день проводити на пляжі, то відпочивати варто їхати саме в ці місяці. З кінця квітня і до листопада починається сезон дощів, але вони тут короткі, хоча і рясні.

Візовий режим:

Діє безвізовий режим на строк перебування до 30 днів. При виїзді з країни Вам необхідно буде сплатити 25 доларів - аеропортове збір. Необхідні документи: закордонний паспорт (термін дії не менше 6 місяців з дня в'їзду в країну); авіаквиток в зворотну сторону; ваучер на проживання; страховка; грошові кошти з розрахунку 50 доларів в день.

Етикет і особливості країни:

На Мальдівах строго заборонено ламати і збирати живі і мертві корали в океані, а також біля берега. Не можна викидати порожні банки, пляшки та інше сміття на островах. За це Ви можете заплатити великий штраф. Засмагати «топлес», а також купатися голим в океані, вживати спиртні напої поза курортної зони теж заборонено законом. Ввозити будь-які алкогольні напої суворо заборонено, навіть якщо Ви їх купите в дьюті фрі - їх вилучать.

Национальная кухня:

На сніданок досить поширене блюдо «Машуни» - суміш тунця, цибулі, кокоса і чилі. А разом з ним можна спробувати місцевий хліб роші на основі рису. Дуже популярні страви це рис з тунцем, який готують всюди по-різному. Хікімас - сушена і копчена рибка. З фруктів тут вдосталь можна насолодитися бананами, кокосами, папайей. Популярними десертами є кокосовий горіх, а також білі кокосові палички - бонди.

Интересные места к посещению:

Мале є столицею Мальдів. Острів сам по собі невеликий, тому основні визначні пам'ятки Ви обійде за пару або трійку годин. Найпоширенішим проведенням часу тут є дайвінг. Незвичайною екскурсією стане поїздка для спостереження за китами і дельфінами.

Що привезти:

Водяний кальян, купити його можна як цілком, так і окремі частини. Футболки з написами стали тут видом місцевого мистецтва. Акулячі зуби (один зуб або ціла акуляча щелепу).

bottom of page