Єгипет

Тури на відпочинок в Єгипет

Єгипет - це країна постійного літа, з достатком історичних стародавніх пам'яток. Омивається з півночі Середземним морем і зі сходу Червоним. Офіційна мова Арабська. Офіційна валюта - єгипетський фунт. До оплати приймають долари і євро. Валюта Єгипту Вам знадобиться для розрахунку в кафешках, барах і базарах. Місцеві не люблять великі купюри, тому намагайтеся змінювати на більш дрібні гроші.

Гарячі тури

Про країну

Пляжний сезон в Єгипті триває цілий рік. Однак оптимальними місяцями все - таки є квітень - травень і вересень - листопад. Навесні трохи свіже, повітря прогрівається до +28, а от увечері і особливо вночі прохолодно. Самий жаркий період припадає на липень - серпень. Температура вдень в середньому +35 градусів, однак, може досягати місцями і до +60 градусів.

Відпочивайте з нами та Ви, безсумнівно, залишитеся задоволені.

Ілона

+38 (063) 200 97 77

Марія

+38 (068) 210  97 77

Дайвінг

Поринайте в новий, чудовий світ!

Дайвінг - одна з головних «фішок» туристичного Єгипту: можливостей для нього тут хоч відбавляй, підводний світ на рідкість красивий і різноманітний - і все це за прийнятні гроші. До числа кращих місць для занурень відносяться: риф Сент-Джонс, острова Великий Брат і Малий Брат, Рас-Мохаммед, судно «Тістельгорм», Блю Хол, Каньйон, острів Тиран, безлюдний острів Гифтун і півострів Синай.

Кухня

Одним з національних страв Єгипту є Кушарі. Тут поєднуються паста і рис, цибулю, і часник, сочевиця і нут. Популярністю користується блюдо на основі бобів - Фул Медамес. Кунафа - це єгипетські солодощі, виготовлені з тонкого, як локшина, печива. Радимо спробувати м'який білий сир гинемо Думьят, який роблять з молока буйвола.

© 2021 DIZZY travel. Всі права захищені.