top of page

ТОП-10 БЕЗВІЗОВИХ КРАЇН

Встановлення безвізового режиму з Європейським союзом - довгоочікувана подія для всіх українців. Але в цій статті ми зібрали інформацію про найпопулярніші країнах, крім Європи, для відвідування яких досить мати лише закордонний паспорт.

1. Туреччина - одна з найпопулярніших напрямків серед українців. Що не дивно, адже в країні відмінна туристична інфраструктура, а всі об'єкти пристосовані як для одиночного відпочинку, так і сімейного.
2. Ізраїль - свята земля - ​​одне з улюблених напрямків для відпочинку українців. Ізраїль пропонує своїм гостям можливість доторкнутись до найдавніших пам'ятників цивілізації і християнської культури.

3. Грузія - найбільше туристів приїжджає сюди влітку, в липні і серпні. Для пляжного відпочинку найкращий час з середини червня і до кінця жовтня.
4. Чорногорія - ця невелика країна приваблює туристів з усього світу, своїми невисокими цінами і великим вибором варіантів для відпочинку.

5. В'єтнам - можна вирушати в будь-який час року - якщо знати, куди саме їхати. У туристів популярні курорти Да Лат, Да Нанг і Нья Чанг.
6. Єгипет - місце, де можна і на сонечку поніжитися на березі Червоного або Середземного моря, і вразити пам'ятками культури та історії.
7. Таїланд - всі ті ж сонце і море, що і в Туреччині і Єгипті, але більше екзотики - ось чим приваблює українців відпочинок в Таїланді.

8. Шрі-Ланка - екзотична і мальовнича острівна країна, приваблює туристів різного складу: від любителів пляжного відпочинку до шанувальників рафтингу і пізнавального туризму.
9. Йорданія - пляжі, пустеля, безліч СПА-центрів та пам'яток стародавніх цивілізацій тягнуть до Йорданії любителів самого різного відпочинку.
10. Домініканська республіка - райський куточок на землі, має вихід до двох водним масивів - Карибським морем і Атлантичним океаном. Країна прекрасно підходить як для пляжного відпочинку, так і любителям пригод та екстриму. На тутешніх курортах створені відмінні умови не тільки для дайвінгу, але і для серфінгу, віндсерфінгу і кайтсерфінгу.

 

Надіслати заявку на прорахунок туру Вашої мрії

Популярні напрямки

Де відпочити?

bottom of page