top of page
TravelSim
Концепция социальной сети

В Україні послуга передплаченого роумінгу TravelSiM від UTT&CSC з‘явилася у 2005 році. Сім-карта вигідного роумінгу TravelSiM стане в нагоді тим,хто хоч раз на рік виїжджає закордон.
TravelSiM забезпечить Вас зв’язком у > 190 країнах світу. Так-так,
одна сім-картка з незмінним балтійським номером у Вашому телефоні і Ви завжди на зв’язку.

Зверніть увагу, що у ≈ 140 країнах (включаючи європейські країни, Туреччину, Єгипет) вхідні дзвінки будуть для Вас безкоштовними!
Тарифи на вихідні дзвінки починаються від $0,09/хв. Що цікаво, вказані тарифи на вихідні дзвінки єдині незалежно від напрямку – тобто Ваші дзвінки всередині країни перебування (локальні) або дзвінки до України чи Франції, до Китаю або США будуть мати одну й ту ж вартість, за виключенням окремих країн, наприклад Куби чи Інмарсату. Ще однією зручністю є універсальність тарифів – вони діють цілодобово, незалежно від обраної мережі у кожній окремій країні.
СМС-повідомлення  - від  $0,10 Також можна відіслати СМС з будь-якої країни за єдиною ціною  $0,10 через TravelSiM-меню. Відсутні абонплата та плата за з’єднання. 

ТревелСіМ пропонує максимальну кількість зручних і доречних додаткових послуг:

  • ЄвроІнтернет - 1 або 1,9 цента за 1 MB! Ніяких пакетів, обмежень та оплати наперед. Ви сплачуєте лише за той обсяг трафіку, який споживаєте;

  • ТревелЧат - активуйте послугу і надсилайте та отримуйте необмежену кількість текстових повідомлень та емодзі (за виключенням фотографій, відео та голосових повідомлень) в FB–месенджері, Viber, WhatsApp, LINE та WeChat протягом року навіть при нульовому балансі!

  • Я люблю Україну - єдиний тариф на дзвінки в Україну - $0,29/хв., єдиний тариф на смс - $0,15;

  • ТревелТариф: $0,09 з 2-ої хв., 1-ша хв. - $0,29. між абонентами ТревелСіМ у ≈ 140 країнах після активації послуги Я люблю Україну;

  • Пакетні Євродзвінки, дзвінки з кран Євросоюзу і Туреччини з другої хвилини будуть тарифікуватись по $0,15/хв.;

  • Збереження українського номеру ця послуга надає можливість переадресації вхідних дзвінків з Вашого звичного українського номера (мобільного*, домашнього, робочого) на номер ТревелСімки за допомогою українського транзитного номеру.

  • Акційні СМС - з країн Євросоюзу, Туреччини, Єгипту, Китаю, РФ від $0,10;

Подарункові
сертифікати

Страхування
Продаж
авіаквитків
Дивіться також:
bottom of page