top of page

яскравий уїк-енд в будь-який час року

Про турі

Приїжджаючи на відпочинок в Україну, Ви будете приємно здивовані різноманітністю прекрасних місць в яких Вам потрібно обов'язково побувати. Відпочинок в Україні - це тури з ніжним Чорним морем і з величними вершинами Карпатських гір, цей напрямок, багате культурою і традиціями, де стародавня історія тісно переплітається з сучасністю. Це напрочуд гарна країна щедро обдарована природою та історією, країна, кожен куточок якої унікальний по-своєму. Відпочиваючи в Україні, Ви зможете насолодитися прекрасними пейзажами і поповнити свій багаж вражень від перегляду історичних і культурних пам'яток, відчути на собі зачаровує дихання історії, як відображена в архітектурних формах, так і невловимо наступне за Вами під час усієї подорожі по країні. Тури по Україні можуть бути організовані як для груп туристів, так і індивідуально, з розробкою окремого маршруту за спецзамовленням.

Західна Україна

Запрошуємо Вас в захоплюючу подорож по Закарпаттю. Ви зможете побачити європейське місто Ужгород, відвідати п'ять замків Закарпаття, побачити Карпати і продегустувати закарпатське вино. Влаштуйте собі незабутній вікенд - рушайте в подорож по королівському місту-музею Кам'янець-Подільському. Ви побачите заповідну частину - старе місто, розташований на скелястому півострові, який був утворений каньйоном Смотрича, Стару Фортецю - візитну картку цього міста, а також Національний парк «Подільські Товтри». Обов'язково відвідайте Львів - прогуляйтеся на Високий Замок, досліджуйте околиці легендарного центру міста. І не забудьте зазирнути в Шевченківський Гай - музей під відкритим небом.

Південна Україна

Приємно провести час можна в найкрасивіших місцях Херсонщини. Відвідайте відомий національний заповідник Асканія Нова, або візьміть екскурсію по Арабатській стрілці з відвідуванням Генічеська, озера Сиваш, а також з купанням в термальних джерелах. У вільний час тут зможете просто відпочити на морі. Влітку Ви можете насолодитися пляжним відпочинком не тільки в Херсонській області, але і в Одесі, Одеській області.

bottom of page