top of page

Довірте організацію туру професіоналам

Про турі

Весільні тури - це яскравий початок спільного життя, спогади від якого залишаться на все життя. У світі є безліч місць, створених спеціально для молодят. Удвох далеко від дому і суєти починати спільне життя, де-небудь на березі блакитного моря - це саме казкове і незабутню подорож в життя. Весільні тури з організацією одруження за кордоном - це справа приємна, але клопітка. Довірте організацію турів нашим професіоналам, неважливо, чи віддаєте перевагу Ви усамітнення або весільну церемонію з родичами. Ми проконсультуємо Вас по необхідних документів, їх оформлення, вибору ідеального місця, організації церемонії.

 

Послуги з організації

Весільні тури це не тільки медовий місяць. Ви можете офіційно укласти шлюб за кордоном, а можна влаштувати символічну весільну церемонію в будь-якій країні світу. Якщо побажаєте, влаштуємо для Вас православне вінчання за кордоном (Італія, Франція, Ізраїль, Чехія, Греція, Кіпр). Є можливість укладення шлюбу на яхті або в красивому замку - вибір за Вами. Наше агентство знає всі тонкощі офіційної реєстрації шлюбу за кордоном. Ми беремо на себе всі клопоти і організацію заходів щодо проведення торжества (Весільні костюми і взуття, перукаря і візажиста, автомобіль, букет, торт і різні дрібниці, а також фото та відеозйомка).

Куди поїхати

Хочете романтики і усамітнення? Тоді ідеальним варіантом буде невеликий острів з жовтим піском і бунгало на березі океану. До таких напрямків можна віднести Мальдіви, Домініканську республіку, Таїланд, Сейшели, Маврикій, Шрі-Ланку. А якщо Вам до душі жваві вулиці, колорит великого міста і нічне життя, тоді Вам до Європи. Ідеальними країнами є Італія, Франція, Чехія, Словенія, Греція, Кіпр. Просто поніжитися біля моря також можна в будь-якій жаркій країні, наприклад, в Єгипті, Туреччині, ОАЕ або Тунісі. Варіантів маса! Наше агентство знає кращі місця і райські куточки світу, а також знаємо всі тонкощі офіційної реєстрації шлюбу за кордоном. Все, що Вам потрібно - розповісти нам про свою мрію.

bottom of page