top of page

Створюється індивідуально для VIP - клієнта

Про тури

VIP-відпочинок з нашим агентством - для справжніх поціновувачів розкоші і престижу! Кожен VIP-тур створюється індівідуально для VIP-клієнта.

 

Ексклюзивні напрямки

Хочете опинитися в віддалених райських місцях земної кулі? А може зробити фотографії з пінгвінами на тлі айсберга? Пропонуємо Вам розкішні подорожі за ексклюзивними туристичними напрямками. Острови св. Маврикія з фешенебельними готелями на березі океану, Ямайка, Сейшели, Антигуа - справжні перлини.

Приватна авіація

На борту літака будете тільки Ви і Ваші гості. Оренда літака - відмінний варіант VIP-відпочинку і ділових поїздок. Наше агентство організовує індивідуальні, групові та корпоративні перельоти. Ви самі визначаєте маршрут і кількість зупинок.

Яхти

Хотіли б подорожувати водними просторами? Наше агентство зможе орендувати для Вас невелику моторну яхту, а можна цілий плавучий палац, що належить арабському шейху або спадкоємцю принцу. Давно вже підраховано, що оренда яхти за вартістю практично дорівнює, а іноді і нижче ціни номера комфортабельного готелю.

Подорож за сценарієм

Це красива історія, придумана Вашою уявою, втілена в життя під час подорожі. Наші творчі співробітники допоможуть скласти сценарій спеціально для Вас, для Ваших друзів або Вашої коханої! У подорожі можливо все: стати Робінзоном на власному острові або капітаном яхти, мушкетером або власником замку, фотохудожником або фотомоделлю у Франції. Можна перенестися в будь-яку епоху, вибрати місце дії - і зіграти роль, яка подобається саме Вам!

bottom of page