top of page

Це дуже просто, зручно і недорого.

Про турі

Якщо заслужену відпустку ще не скоро, це не означає, що є привід для відмови від відвідала ідеї з відпочинком. Тури на вихідні дні - прекрасний вибір! Подорожуйте на вихідних разом з нами! Такий відпочинок приємний тим, що за короткий час Ви отримуєте максимальну кількість вражень і при цьому витрачаєте мінімум коштів. Такі тури принесуть Вам велике задоволення і залишать найкращі враження. Це дуже просто, зручно і недорого. Такі тури спочатку були придумані для ділових людей, у яких немає часу на повноцінну відпустку. Зараз же тури вихідного дня актуальні, як для любителів екскурсійного та пляжного відпочинку, так і для любителів шопінгу.

Куда поехать за границу


Week-end тури можуть бути пізнавальними, з відвідуванням історичних пам'яток краю і архітектурних ансамблів, або пам'яток природи та національних парків. Так, наприклад, Ви можете злітати в Стамбул і за 2-3 дні не тільки подивитися величезна кількість пам'яток, а й зробити шопінг на відомому Гранд Базарі. Якщо це тривалі вихідні та у Вас в запасі є 3-4 дня, то радимо відвідати Прагу, де у Вас буде не тільки екскурсії по головних визначних пам'яток, а й цілий вільний день для відвідування магазинів, легендарних пивоварень. Або ж рушайте в Берлін - в один з наймодніших і тусовочних міст Європи, місто з непростою історією, який, тим не менш, зумів повернути колишнє в свою користь.

Відпочинок в межах країни

Просто змінити обстановку можна відправившись в захоплюючу подорож по Західній Україні, де Ви чудово відпочинете душею та тілом, при цьому подихайте свіжим гірським повітрям і поринете в чисті води гірських річок. Провести два незабутніх вихідних дня можна в Одесі, де в будь-який час року відпочивати одне задоволення. Також можна провести незвичайні вихідні, відправившись в гастрономічний тур вихідного дня. Так, в Закарпатті Ви дізнаєтеся багато цікавого про вино і виноробство в цих місцях, потрапите на дегустації кращих сортів вин.

bottom of page