top of page

Про країну

Хорватія це країна, яка знаходиться в одному з найбільш екологічно чистих місць в світі. Омивається Адріатичним морем, а природа тут унікальна. Офіційна мова - Хорватська, в туристичних центрах говорять англійською. Національна валюта - Куна. Для обміну доларів на місцеву валюту, необхідно мати паспорт, а для євро документи не потрібні. Євро можна використовувати нарівні з місцевою валютою. При обміні доведеться заплатити комісію 1,5-3%.

Сезонність відпочинку:

Оптимальний час відпочинку з травня по жовтень. Температура вода в середньому 25 градусів, а найжаркішими місяцями вважаються липень і серпень. Але спека тут переноситься добре завдяки морським бризам. У Хорватії є і гірськолижний сезон, починається з грудня і триває до кінця лютого. Стабільний сніговий покрив гарантує штучна система оснежненія.

Візовий режим:

Діє безвізовий режим з 11 червня 2017 року. Ви зможете перебувати в країнах ЄС протягом 90 днів протягом 6 місяців. Документи: закордонний паспорт (обов'язково біометричний, якщо звичайний, необхідно заздалегідь відкривати візу в посольстві, термін дії не менше 3 місяці після дати виїзду); зворотний квиток; документи, що підтверджують платоспроможність (довідка з банку про стан рахунку, дорожні чеки); страховка (покриття ризиків на суму 30000 євро).

Етикет і особливості країни:

У Хорватії заборонено куріння в громадських місцях. Ця країна дуже спокійна, тому тут можна не турбуватися про збереження речей і безпеки. Чоловіки тут дуже люблять представниць прекрасної статі, тому дівчатам не радимо розгулювати одним.

Национальная кухня:

Дуже поширене блюдо «Вісковачке бегавіце» - м'ясо молодого ягняти в поєднанні з кислим овечим молоком. Смачна яловичина, тушкована в домашньому вини під назвою «Піштіцад». Скуштуйте смачних устриць, лангустів, навагу і зубатку. З екзотичних страв чорний ріжот - страва з рису з додаванням чорнила каракатиці і морепродуктів.

Интересные места к посещению:

Найвідомішим парком в Хорватії є Національний парк Крка. Екскурсія проходить навколо річки і семи водоспадів. Одним із загадкових і романтичних міст Хорватії є місто Ровінь. Акваторія містечка мальовнича і налічує 22 острівця. Рушайте на екскурсію в красиве місто Дубровник, який називають перлиною Адріатики. Знамениті Плитвицкие озера занесені до списку світових пам'яток ЮНЕСКО.

Що привезти:

Краватки для чоловіків - їх фасони своєю різноманітністю просто заворожують. Сир, який витримується в оливковій олії під назвою «паскісір», а до нього вино. Шоколад з хорватським перцем чилі, а також джем з сухого інжиру. Лавандовий мед і лавандова олія.

bottom of page