top of page

Кращі пропозиції щодо курортів

Про країну

Дивовижний острів Кіпр приваблює мільйони туристів з різних країн світу своїм блакитним морем, піщаними пляжами, в поєднанні з горами, виноградниками, банановими і оливковими гаями. Омивається Середземним морем. Основними мовами Кіпру є грецький і турецький, а також широко використовують англійську. Офіційна валюта - кіпрський фунт, але повсюдно приймають до оплати євро.

Сезонність відпочинку:

На Кіпрі сприятливий клімат для відпочинку цілий рік. Тут дуже м'яка зима, рання весна, спекотне літо, а вся осінь оксамитовий сезон. Найвищий сезон тут починається в травні і триває до жовтня. Температура повітря прогрівається до 33 градусів, а море до +27. Навіть взимку температура моря не опускається нижче +19 градусів, а повітря нижче +16 градусів. Уже в січні тут починають цвісти перші орхідеї.

Візовий режим:

Необхідно оформити безкоштовну електронну візу, яка дає право перебувати на території острова протягом 90 днів. Вам на електронну пошту прийде код, який потрібно буде пред'явити після прибуття в країну. Документи: закордонний паспорт (термін дії не менше 6 місяців на момент в'їзду в країну); внутрішній паспорт і ІПН; анкета; страховка; авіаквитки; ваучер; 2 кольорові фотографії 3.5 * 4.5; Довідка з місця роботи; Підтвердження платоспроможності.

Етикет і особливості країни:

З травня по вересень кіпріоти дотримуються сієсту. З 13.00 до 16.00 багато закладів закриваються. На Кіпрі лівосторонній руху, тому взявши машину на прокат, зверніть увагу на цей факт. Тут дуже багато комарів, не забудьте взяти з собою засоби проти комах.

Национальная кухня:

На Кіпрі дуже популярні набори закусок з різних гарячих і холодних маленьких страв, звані Мезі. Спробуйте маленькі шашлички - сувлаки, які здивують навіть справжніх гурманів. Ще одним місцевим м'ясною стравою є Клефтіко. У закритому глиняному посуді запікається м'ясо кози або ягняти з різними травами. Національної гордість - найстаріше в світі десертне вино, яке виробляють тільки на Кіпрі - «Коммандарія».

Интересные места к посещению:

Увидеть сразу 10 памятников ЮНЕСКО можно посетив горы Троодас. Для любителей дайвинга будет интересно погрузиться в воду у побережья Ларнаки. Вы увидите затонувший шведский паром. Романтикам и любителям истории будет интересно исследовать замки Лимасола. Побывайте на родине богини Афродиты в Пафосе.

Що привезти:

Солодке десертне вино «Командрія», а до вина сир «Халумі». Мармелад, рахат-лукум і мед. Шкіряні вироби, такі як сумки, ремені, гаманці. Незвичайним сувеніром стане Чаша Піфагора, вартість близько 4 євро. Також тут Ви зможете купити гарне оливкове масло.

bottom of page