top of page

круїзи відпочинок, наповнений пригодами

Про турі

Ви хочете познайомитися з новими континентами, відкрити для себе найпотаємніші куточки планети, зануритися в калейдоскоп вражень, відвідати за одну подорож відразу кілька міст і країн? І все це з максимальним комфортом? Тоді Ваш вибір морські круїзи!

Круїзні маршрути


Найбільш популярні круїзні напрямки - круїз по Середземномор'ю. Ви відвідаєте Іспанію, Грецію, Італію, Францію, Хорватію. Кількість країн залежить від тривалості обраного круїзу. Острови Карибського басейну: Ямайка, Гаїті, Багами, Пуерто-Ріко, Домінікана. Трансатлантичні круїзи: Канарські і Азорські острови, Португалія, Іспанія. Подорожі по північній Європі: Норвегія, Данія, Фінляндія.

Оснащення лайнерів

Для любителів екстриму, а також для професіоналів, рекомендуємо відправитися до Франції, а саме на курорт Аворіяз. Цей схил має назву «Швейцарська стіна». Ще одним екстремальним схилом в світі є спуск в Великому кулуарах (Франція). Верхня частина особливо вузька і крута - викид адреналіну забезпечений.


Вибір каюти

Каюти круїзних лайнерів схожі на номери готелів, але з меншим розміром. Всі оснащені ліжками, шафами, власними ванними, гелями для душу, шампунями і рушниками. Всі каюти розташовані вище ватерлінії. Виділяють 4 основних типи кают. Внутрішні каюти - відсутні вікна, але ця категорія найдешевша. Каюти з вікном або зовнішні каюти, звертайте увагу, краще щоб вікна виходили нема на палубу. Каюти з балконом і сьют - ексклюзивні каюти для тих, хто звик відпочивати з комфортом. У кожному лайнері це від великих поліпшених однокімнатних до дворівневих лофт.

bottom of page